Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında kurulan firmamız mekanik tesisat malzemeleri konusunda satış ve pazarlama faaliyetleri göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve güven çerçevesinde hizmetlerimizi devam ettirme gayreti içerisindeyiz. Kurulduğumuz günden beri öncelikli hedefimiz doğanın ve insanın öneminin farkında olarak hizmet vermek oldu. Kaliteli ve güvenli ürünlerle etkili ve doğru çözümler sunuyoruz. Yaşadığımız çağın sorumluluklarını üstlenmekten duyduğumuz gururla  çevreye duyarlı, verimli ve sürdürülebilir bir yol izliyoruz. Firmamız geçen yıllar itibari ile iç ve dış piyasalarda marka olarak ayırt edebilen bir firma olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

Mekanik tesisat başta olmak üzere yangın,su,doğalgaz tesisat sistemleri hakkında tüm eksiklikleri gidererek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde tesis ederek performans ve rekabette üstün başarı sağlamaktır.

Misyonumuz

Mekanik tesisat ve ısı sistemleri sektöründe profesyonel kadromuz ve teknoloji desteği ile değişimlere hızlı ayak uydurup güvenilir ve kurumsal bir firma olarak pazarda büyümek ve etkin rol almaktır.